Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/clients/client27/web39/web/includes/menu.inc).

Dwuścienne MKDZ

System MKDZ to zestaw elementów ze stali szlachetnej służący do wykonywania dwuściennych kominów i przewodów spalinowych odprowadzających gorące gazy spalinowe. Elementy MKDZ mogą być stosowane do budowania kominów na zewnątrz budynków jako przyścienne lub wolnostojące z wykorzystaniem odrębnej konstrukcji nośnej, jak i wewnątrz budynków (także o konstrukcji szkieletowej wykonanej z drewna i innych materiałów łatwopalnych). Kominy zbudowane z elementów składowych systemu mają za zadanie zapewnić odprowadzenie spalin o wysokiej temperaturze z kominków opalanych drewnem opałowym(drewno z drzew liściastych o odpowiedniej wilgotności). Szeroki asortyment gotowych kształtek stwarza możliwości wykonania systemu odprowadzania spalin optymalnego dla każdej konkretnej sytuacji.
Materiały stosowane do wykonywania elementów systemu MKDZ: płaszcz wewnętrzny (rdzeń): blacha stalowa żaroodporna kwasoodporna; nr gatunku materiału 1.4404

Temperatura spalin długotrwała do 500°C
Temperatura spalin krótkotrwała do 1000°C
Temperatura spalin chwilowa do 1260°C