Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/clients/client27/web39/web/includes/menu.inc).

Kwasoodporne

Systemy kominowe MK FLEX oraz MK FLEX x 2, których zasadniczym elementem są rury elastyczne, są przeznaczone do budowy przewodów spalinowych (wkłady kominowe), odprowadzających spaliny z kotłów gazowych i olejowych.
System MKPS najczęściej stosowany jako przyłącze (wraz z systemem MKKS Invest-jednościennym z uszczelką) lub samodzielny komin, do kotłów kondensacyjnych i turbo. Rura wewnętrzna systemu służy odprowadzaniu spalin z kotła, kanał pomiędzy rurą zewnętrzną i wewnętrzną doprowadza powietrze do kotła.
Systemy kominowe do kotłów kondensacyjnych produkowane są w wersji jednościennej (system MKKS), w wersji dwuściennej z izolacją (system MKKD) jak i w wersji powietrzno spalinowej (system MKPS). Są to specjalistyczne kominy służące do odprowadzania spalin z kotłów grzewczych wykorzystujących...
lementy systemu MKS umożliwiają zabezpieczenia wewnętrznych powierzchni przewodów kominowych odprowadzających spaliny. Pozwala na przystosowanie starych istniejących kominów do nowych warunków. 
Elementy systemu MKD służą do wykonania samodzielnego systemu odprowadzania spalin pochodzących z nowoczesnych energooszczędnych kotłów wykorzystujących takie paliwa jak: olej opałowy, gaz i drewno.